Запрошуємо подивитися презентацію “Досягнення правового регулювання добровільного пожежного руху після останніх законодавчих змін та актуальні виклики перехідного періоду для подальшого врегулювання”. 

Презентація окреслює позитивні зміни, які були досягнуті у правовому становищі добровільних пожежних команд після прийняття Закону України №2750-ІХ від 16.11.2022, зокрема щодо організаційно-правової форми, правового статусу, ризиків та порядку підготовки. Презентація також включає вектори розвитку законодавства для формування сприятливого середовища для добровільного пожежного руху відповідно до європейських практик, зокрема вдосконалення та напрацювання підзаконних актів щодо процедур діяльності, впровадження модульної підготовки за компетенціями та розбудову системи фінансування ДПК з багатьох джерел.

Презентацію опрацював експерт проєкту “«Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні», що реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках програми “U-LEAD з Європою” і співфінансується програмою польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, Василь Кундрик в рамках організованого Фондом міжнародної солідарності 13 листопада 2023 р. у Києві круглого столу, за участі депутатів профільного комітету Верховної Ради, представників ДСНС, громад та пожежників-добровольців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *